Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe dla Firm

  • Strony www przyjazne smartfonom

  • Opłata za stronę jednorazowa lub abonament

  • Wysokie jakości licencjonowane zdjęcia na stronę internetową bez dopłaty

  • Nowoczesny graficzny panel do zarządzania stroną internetową

  • Zintegrowana ze stroną internetową analityka Google

  • Wygodne formy kontaktu tj. formularz, Whatsapp/Messenger, email

  • Design strony internetowej nowoczesny lub klasyczny

  • Integrujemy na stronach internetowych dowolne potrzebne opcje

+48 506 130 673

BEZPŁATNA WYCENA

Zadzwoń 506 130 673 lub napisz: info@netpoint.systems

Nie wiesz czego potrzebujesz, nie znasz języka informatycznego - nie ma problemu, to my mamy go znać, tłumaczymy przystępnym językiem wszystkie zawiłości, zajmujemy się budową stron internetowych kompleksowo od A-Z, twoja rola kończy się na dostarczeniu nam podstawowych informacji na temat tego co na tej stronie ma się znaleźć - resztę robimy my oddając ci gotową stronę internetową.

Strony internetowe - dlaczego my ?

CENA
Cena strony internetowej zawsze musi być parametrem branym pod uwagę, ale nie powinna być najważniejszym ponieważ strona internetowa to de facto wirtualne biuro twojej firmy w którym będziesz przyjmował swoich potencjalnych klientów, czy możesz sobie pozwolić na to aby wyglądała byle jak i zniechęcała do kontaktu ?

REKLAMA STRONY INTERNETOWEJ
Strona bez reklamy jest bez sensu, to nie działa tj tradycyjne biuro i szyld przed nim w ruchliwej okolicy, aby na stronie internetowej pojawił się ruch potrzebna jest reklama internetowa/ pozycjonowanie. Doradzamy bezpłatnie, prowadzimy także kampanie reklamowe w Google kierując na strony naszych klientów tylko osoby potencjalnie zainteresowane ich usługami z regionu w którym prowadzą działalność - możemy to także robić dla Ciebie !

KONTAKT
Strona internetowa z numerem telefonu i adresem email to dziś zdecydowanie za mało, nasze strony internetowe charakteryzują się nowoczesnymi formami kontaktu tj formularze kontaktowe, czat whatsapp lub messenger czy aktywne numery telefonu reagujące na kliknięcie co jest szczególnie ważne w przypadku urządzeń mobilnych.

STRONA ROŚNIE Z TWOJĄ FIRMĄ
Budujemy strony internetowe w taki sposób aby nasi klienci nie musieli wydawać pieniędzy na nową stronę gdy zmieni im się zakres działalności, nasze strony internetowe to rozwiązania modułowe, bardzo elastyczne które możemy dowolnie przeobrażać wedle twoich potrzeb.

Budujemy strony internetowe nie tylko w Polsce ale także za granicami naszego kraju w miejscach nawet tak odległych jak Australia, USA czy Kanada, mamy także klientów na Islandii, w całej Skandynawii, w Niemczech, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Hiszpanii - nie jest do tego potrzebna wizyta w Polsce - 100% prac związanych z budową strony internetowej wykonujemy zdalnie.

Budowa strony internetowej to dopiero początek, pomagamy dotrzeć na nią twoim potencjalnym klientom !

Możliwości targetowania są nieograniczone możemy na Twoją stronę kierować ruch osób z wybranego kraju, miasta, dzielnicy wybranych miast itd.

Tworzymy strony internetowe - dlaczego my ?

Dlatego że zaczynaliśmy od branży SEO czyli pozycjonowania w Google, znamy wszystkie kruczki i sztuczki które pozwalają ściągnąć na strony internetowe naszych klientów osoby które aktywnie poszukują usług które oni świadczą w ich regionie. Budujemy strony internetowe ,robimy bezpłatne analizy rynku, bezpłatnie doradzamy jak promować swoją stronę internetową samodzielnie, a jeśli klient tego potrzebuje prowadzimy też kampanie reklamowe w Google.

Dobra cena - nie jesteśmy najtańsi ale też nie jesteśmy najdroźsi, sądzę że cena powinna zawsze być jednym z czynników które bierzemy pod uwagę przy wyborze wykonawcy strony internetowej ale to jest trochę tak jak z budowlańcami - im niższa cena tym wyższe ryzyko utopienia pieniędzy - staramy się aby nasze usługi były spozycjonowane cenowo na umiarkowanym/niskim poziomie, bez szwanku dla jakości.

Urządzenia mobilne - przez jednych znienawidzone przez innych hołubione, nasze strony internetowe są w pełni responsywne co oznacza że są także dopasowane do małych ekranów co więcej nie dopłacisz u nas "Extra" za wersję mobilną strony ponieważ u nas jest to usługa bezpłatna.

Ruch z wyszukiwarek - zajmujemy się także pozycjonowaniem/reklamą w Google stron internetowych naszych klientów

POZA TYM - TWORZYMY TAK PIĘKNE STRONY JAK TE
(NIEWIELKI WYCINEK NASZYCH REALIZACJI)

PROWADZISZ FIRMĘ I POTRZEBUJESZ STRONY WIZYTÓWKI LUB BARDZIEJ ZŁOŻONEJ WITRYNY ?

Chcesz dotrzeć do klientów z twojego regionu ?

Oprócz budowy stron internetowych zapewniamy także pozycjonowanie w wyszukiwarkach które pozwala bardzo precyzyjnie dotrzeć do targetu interesujących cię klientów.

+48 506 130 673

STRONA INTERNETOWA DLA FIRMY

Zadzwoń 506 130 673 lub napisz: info@netpoint.systems

Napisz nam czego oczekujesz, czego potrzebujesz, gdzie mieszkasz, prowadzisz działalność, czym się zajmujesz, jakich klientów potrzebujesz, doradzimy, dopasujemy idealne rozwiązanie dla Ciebie