Wychodząc na przeciw trudnym czasom jakie dotknęły przedsiębiorców na całym Świecie oferujemy nowatorską usługę budowy stron WWW w której nie ma cennika !

TO TY PROPONUJESZ CENĘ !

Tworzymy Strony internetowe

W dowolnych językach

 • Strony przyjazna smartfonom

 • Strony które się szybko uruchamiają

 • Z najwyższej jakości materiałami graficznymi (bezpłatnie)

 • Strony wygodnie zarządzalne przez graficzny panel

 • Strony posiadające integrację z najlepszym systemem statystyk Google Analytics

 • Strony z szybkim kontaktem Whatsapp/Formularz/Aktywny nr. tel.

 • Strony o nowoczesnym designie

 • Strony z funkcjonalnościami których potrzebujesz

 • Również strony wielojęzyczne

+48 506 130 673

ZAPROPONUJ CENĘ ZA KTÓRĄ ZBUDUJEMY CI STRONĘ INTERNETOWĄ !

Opisz w kilku słowach co ma się znaleźć na tej stronie (jeśli oferujesz jakieś usługi wymień je), w ilu i jakich wersjach językowych ma być strona i wszystkie inne istotne dla Twojego biznesu informacje które muszą znaleźć się na tej stronie.

Strony internetowe dla firm - dlaczego my ?

CENA
Działamy głównie w Europie Zachodniej ale mamy także klientów w krajach tak odległych jak Kanada, USA czy Australia, pomimo tego nasze ceny są "polskie" - nie premiujemy naszych klientów "bonusem" za "prefix" z którego dzwonią tj. robi wiele innych firm, mamy te same stawki dla wszystkich - niskie stawki.

SEM
Nie jest tajemnicą że strona internetowa bez ruchu nie ma żadnej wartości, sprawiamy że telefon dzwoni, oferujemy także reklamę w Google która daje natychmiastowe rezultaty, bez czekania, na twojej stronie pojawia się ruch osób potencjalnie zainteresowanych twoimi usługami

KONTAKT
Czas to pieniądz, ludzie nie lubią go marnować na szukanie kontaktu z firmą, dlatego nasze strony mają zawsze dobrze wyeksponowane dane kontaktowe po które twój klient może szybko sięgnąć. Różnorakie formy kontaktu począwszy od telefonu, whatsappa, messengera, na formularzu kontaktowym czy mailu kończąc.

TARGET
Naszą stroną dotrzesz do twoich potencjalnych klientów ponieważ specjalizujemy się także w prowadzeniu kampanii reklamowych w Google nakierowanych na dotarcie do wybranych osób które aktywnie poszukują usług które świadczy twoja firma w obszarze na którym świadczysz te usługi dzięki temu nie przepłacasz za reklamę optymalizując koszty i docierasz tylko do tych osób które chcą coś co oferujesz kupić.

Tworzymy strony internetowe od końca lat 90tych, jako firma od 2005 roku, budujemy strony www dla Klientów na całym Świecie, twoja lokalizacja nie ma znaczenia, 100% prac wykonujemy zdalnie, tanio i sprawnie.

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak potężnym medium reklamowym jest Google

Oprócz budowy stron internetowych zapewniamy także naszym klientom natychmiastową ekspozycję na osoby aktywnie szukające ich usług w regionie w którym działają tj kraj, miasto czy nawet dzielnica. Dzięki temu nasi klienci nie przepłacają.

netPOINT - dlaczego my a nie konkurencja ?

Wywodzimy się z branży SEO/SEM rozpoczynaliśmy swoją aktywność zawodową od wysoko stargetowanej reklamy w Google kierując do stron naszych klientów ruch osób zainteresowanych ich usługami, dlatego warto wybrać naszą ofertę ponieważ poza tym że zbudujemy ci stronę internetową to sprawimy także że telefon będzie dzwonił.

Dobra cena - nasze ceny pomimo wysokiej jakości usług są spozycjonowane na relatywnie niskim poziomie nawet jak na polskie standardy.

Responsywność - budujemy strony internetowe które są perfekcyjnie obsługiwane także na urządzeniach mobilnych.

Ruch z Google - zapewniamy także natychmiastową ekspozycję w Google (jeśli tego potrzebujesz)

PROWADZISZ FIRMĘ ?

Chcesz dotrzeć do klientów z twojego regionu (dowolny kraj/miasto/dzielnica) ?

Idealnie trafiłeś ponieważ zajmujemy się nie tylko budową stron www ale również najlepszą formą reklamy jaka istnieje czyli reklamą w Google. Działamy na rynku Europejskim od 2005 roku.

W pakiecie ze stroną otrzymasz m.in. takie dodatki jak:

 • hosting na 1 rok i certyfikat SSL
 • opiekę techniczną
 • licencjonowane topowej jakości zdjęcia i grafiki na stronę
 • indeksację strony w Google
 • profesjonalną analitykę Google Analytics
 • bezpłatną usługę konsultingową dotyczącą reklamy internetowej

Dla twojej wygody strona internetowa jest dostępna w dwóch wariantach płatności , jednym z nich jest strona w modelu własnościowym z opłatą jednorazową, drugi model to abonament. Dopasujemy się do Twoich preferencji.

+48 506 130 673

ZAPROPONUJ CENĘ ZA KTÓRĄ ZBUDUJEMY CI STRONĘ INTERNETOWĄ !

Opisz w kilku słowach co ma się znaleźć na tej stronie (jeśli oferujesz jakieś usługi wymień je), w ilu i jakich wersjach językowych ma być strona i wszystkie inne istotne dla Twojego biznesu informacje które muszą znaleźć się na tej stronie.