Strony internetowe Kraków

Budowa stron internetowych dla firm z Krakowa

  • Strona mobile friendly

  • Strona bez abonamentu w opłacie jednorazowej

  • Topowej jakości materiały graficzne na stronę

  • Wygodne zarządzanie stroną przez graficzny panel

  • Integracja statystyki Google Analytics

  • Integracja Whatsapp/formularz kontaktowy, mapka

  • Nowoczesny design

  • + dowolne inne opcje których potrzebujesz

+48 506 130 673

BEZPŁATNA WYCENA

Zadzwoń 506 130 673 lub napisz: info@netpoint.systems

Opisz w kilku słowach co ma się znaleźć na tej stronie (jeśli oferujesz jakieś usługi wymień je), w ilu i jakich wersjach językowych ma być strona i wszystkie inne istotne dla Twojego biznesu informacje które muszą znaleźć się na tej stronie.

Strony internetowe Kraków - dlaczego my ?

CENA
Kraków nie jest tanim miastem jeśli chodzi o koszty wynajmu czy inne rachunki, ale strony internetowe które budujemy w Krakowie są relatywnie tanie w porównaniu do konkurencji, zaznaczyć należy że nie są mniej profesjonalne niż strony innych agencji krakowskich.

SEO
Kraków to duże miasto i duża też jest w nim konkurencja dlatego strona internetowa pozwoli ci na dotarcie do zupełnie nowej grupy klientów którzy poszukują usług takich jak twoje tylko w internecie.

KONTAKT
Dla klientów ważny jest szybki kontakt, niezależnie od tego czy prowadzisz firmę w Krakowie czy gdzieś indziej, punkt stacjonarny na ogół otwarty jest w godzinach 10-18, strona internetowa będzie agregować zapytania od klientów z terenu Krakowa całą dobę 7 dni w tygodniu

EKSPANSJA
Prowadzisz firmę w Krakowie ale załóżmy że będziesz chciał w przyszłości rozszerzyć ofertę poza Kraków, przy pomocy strony internetowej dotrzesz do klientów w nowych lokalizacjach bardzo łatwo.

Tworzymy strony internetowe i sklepy internetowe na terenie Krakowa i okolic

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego ile osób w Krakowie każdego miesiąca szuka w google.pl jakiegoś specjalisty czy to robiąc na końcu dopisek Kraków czy nazwę dzielnicy Krakowa

Możliwości dotarcia do takich klientów daje strona internetowa i jej reklama w Google tylko na terenie Krakowa i okolic - wiemy jak dotrzeć do tych klientów !

Tworzenie stron internetowych Kraków - dlaczego my a nie konkurencja ?

Wywodzimy się z branży SEO/SEM rozpoczynaliśmy swoją aktywność zawodową od wysoko stargetowanej reklamy w Google kierując do stron naszych klientów ruch osób zainteresowanych ich usługami, dlatego warto wybrać naszą ofertę ponieważ poza tym że zbudujemy ci stronę internetową to sprawimy także że telefon będzie dzwonił.

Atrakcyjna cena - jak już mówiłem Kraków tanim miastem nie jest , i nie inaczej jest w kwestii usług szczególnie agencji interaktywnych z Krakowa, dlatego wychodząc temu na przeciw oferujemy bardzo konkurencyjne dla nich ceny i nie niższą jakość (:

Responsywność - niestety większość ruchu internetowego pochodzi dziś z urządzeń tj. smartfony, niektórzy wykonawcy stron internetowych nie zwracają na to uwagi bo nie analizują ruchu, my to robimy i wiemy jak ważna jest responsywność czyli dostosowanie strony internetowej do małych ekranów.

Ruch z Google - strona internetowa bez ruchu jest tylko fanaberią, zapewniamy jedno i drugie.

POZA TYM - TWORZYMY TAK PIĘKNE STRONY JAK TE
(NIEWIELKI WYCINEK NASZYCH REALIZACJI)

PROWADZISZ FIRMĘ W KRAKOWIE LUB ZAMIERZASZ PROWADZIĆ ?

Chcesz dotrzeć do klientów z Krakowa i okolic (lub dalej) ?

Trafiłeś idealnie ponieważ budujemy strony internetowe i zajmujemy się także ich reklamą na terenie Krakowa, nie przepłacaj za pozycjonowanie ogólnopolskie, my docieramy do klientów wyłącznie z regionu Krakowa i okolic ! (lub innych potrzebnych)

+48 506 130 673

BEZPŁATNA WYCENA

Zadzwoń 506 130 673 lub napisz: info@netpoint.systems

Opisz w kilku słowach co ma się znaleźć na tej stronie (jeśli oferujesz jakieś usługi wymień je), w ilu i jakich wersjach językowych ma być strona i wszystkie inne istotne dla Twojego biznesu informacje które muszą znaleźć się na tej stronie.