ZBUDUJEMY CI STRONĘ FIRMOWĄ Z GWARANCJĄ RUCHU Z GOOGLE !!!

Strona internetowa bez ruchu jest bezwartościowa, takie strony budują wszyscy dokoła, nasza oferta jest inna (:

Unikalna oferta obowiązująca tylko do końca miesiąca, strona internetowa w pakiecie z gwarancją ruchu z Google , czyli natychmiastową ekspozycją twojej strony firmowej na potencjalnych klientów szukających w Google Twoich usług - pełna przejrzystość działań - dostęp do statystyk Google analytics będziesz widział skąd ludzie wchodzą na Twoją stronę, ile czasu na niej spędzają, co robią i na jakie hasła kluczowe /zapytania !!!

1STRONA INTERNETOWA W KAŻDYM JĘZYKU
Budujemy strony internetowe na różne rynki w dowolnych językach.
2NASZE STRONY SĄ PRZYJAZNE WYSZUKIWARKOM
Co oznacza że bardzo dobrze się pozycjonują. Mają wbudowany moduł do optymalizacji pod SEO dzięki czemu będziesz w stanie ją szybko wypromować w Google
3GRAFICZNY PANEL ADMINISTRACYJNY (czytaj dalej....)
Nasze strony internetowe mają graficzny panel administracyjny co oznacza że nie uzależnisz się od wykonawcy w zakresie późniejszej (płatnej) obsługi ponieważ teksty, zdjęcia zmodyfikujesz sobie na stronie internetowej samodzielnie. To duża oszczędność pieniędzy, zwróć też na to uwagę a nie tylko na koszt początkowy strony który może być bardzo niski a za tym mogą się kryć cykliczne koszty ukryte - u nas nie ma kosztów ukrytych.
4SSL (czytaj dalej....)
SSL to ni mniej ni więcej tylko szyfrowanie transmisji klient /serwer - wiem ... masło maślane dla przeciętnego śmiertelnika - dla większości ludzi to jest tzw kłódeczka w pasku przeglądarki i brak tzw wycia "że strona jest niebezpieczna" więc jeśli zapytasz czy nasz sklep internetowy to ma - odpowiedź brzmi tak - powiem więcej, u konkurencji za tę opcje zapłacisz ponad 100 zł extra - u nas masz to za darmo - co istotne - bezterminowo ponieważ certyfikaty SSL z reguly kosztują ok 100-120 zł rocznie - my dajemy naszym klientom w pakiecie hosting który nie dość że jest tańszy niż u konkurencji - to jeszcze daje bezpłatny certyfikat SSL - bezterminowo !!!
5RODO (czytaj dalej ....)
Rodo to nic innego jak zestaw regulacji opisujących to jak należy obchodzić się z danymi osobowymi. Nasze strony internetowe spełniają wszystkie niezbędne wymagania w tym zakresie.
6INTEGRACJA STRONY Z FACEBOOKIEM (czytaj dalej....)
Facebook to medium które zdominowało rynek, więc nie bez znaczenia jest łatwa integracja strony internetowej z Facebookiem. Decydując się na budowę strony internetowej u nas otrzymasz bezpłatną integrację z Facebookiem.
7ZINTEGROWANY BLOG (czytaj dalej....)
Blog to coś co w dzisiejszych czasach musi mieć każda strona internetowa której właściciel liczy na ruch z wyszukiwarki Google. Google karmi się treściami, jeśli mu tych treści (np. jakieś porady) nie dostarczysz ,możesz zapomnieć o ruchu z tej wyszukiwarki. Dobra wiadomość jest taka że każda nasza strona internetowa posiada zintegrowany BLOG za który nie musisz płacić, otrzymujesz to jako BONUS wybierając nasze usługi.
8FILM SZKOLENIOWY Z OBSŁUGI (czytaj dalej....)
Nie pozostawiamy nigdy klientów samych sobie po zakończonym projekcie. Nagrywamy film instruktażowy krok po kroku jak obsługiwać panel administracyjny strony, dodawać teksty, modyfikować, zmieniać zdjęcia itp.
9OPIEKA TECHNICZNA (czytaj dalej....)
Każda nasza strona jest objęta bezpłatną opieką techniczną.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ

aby skorzystać z promocyjnej oferty budowy strony internetowej z gwarantowanym ruchem z Google !!!

Co ci po stronie internetowej na którą nie trafiają twoi potencjalni klienci ?

Takie strony buduje cała nasza konkurencja, nie my, my zapewniamy naszym klientom natychmiastową ekspozycję ich biznesów na ruch potencjalnych klientów, wiemy jak do nich dotrzeć szybko i to jest to co otrzymasz w pakiecie ze stroną !

UNIKALNA OFERTA NA RYNKU - STRONA INTERNETOWA Z GWARANCJĄ RUCHU Z GOOGLE NA ZAPYTANIA POWIĄZANE Z TWOIMI USŁUGAMI - TO NATYCHMIASTOWA EKSPOZYCJA NOWO ZBUDOWANEJ STRONY INTERNETOWEJ NA TWOICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW !!!
OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA MIESIĄCA NA HASŁO "STRONA Z GWARANCJĄ RUCHU Z GOOGLE"

Strona internetowa w cenie 2050 zł netto - opłata jednorazowa, strona na własność, w pakiecie:

  • hosting na 1 rok bez opłat (po pierwszym roku 300 zł/rok w tym pełne wsparcie techniczne, certyfikat ssl)
  • certyfikat SSL (szyfrowanie transmisji/RODO)
  • gwarantowany ruch z Google przez 1 miesiąc z możliwością przedłużenia !

NASZE WYBRANE REALIZACJE

Budujemy strony internetowe w całej Europie, także poza Europą w krajach tj Stany Zjednoczone, Kanada, czy Australia. Specjalizujemy się w tym od połowy lat 90tych.

Oprócz budowy stron internetowych zajmujemy się taże pozyskiwaniem ruchu z Google, ruchu osób które aktywnie poszukują usług świadczonych w danym regionie przez takie firmy jak Twoja !
U nas kupisz nie tylko stronę internetową ale także usługę która doprowadzi na nią Twoich potencjalnych klientów !

WYBRANE OFICJALNE DOKUMENTY REFERENCJIWiększość firm publikuje w tym miejscu tekst który de facto sama może napisać ... u nas oficjalne dokumenty REFERENCJI wystawione nam przez firmy ,dokumenty których wiarygodność można sprawdzić (:

DLACZEGO MY ?


ponieważ nigdy nie uzależniamy Klientów od swoich usług, nasi Klienci zawsze mają wolną rękę, mogą swobodnie dysponować swoją stroną internetową, aktualizować samodzielnie na niej treści
nasi Klienci zawsze znają wszystkie koszty przed podjęciem z nami wspólpracy, wszystko jest 100% transparentne, bez niedomówień
zawsze dotrzymujemy terminów, jesteśmy także dostępni "po godzinach pracy" w nagłej potrzebie
budujemy nowoczesne strony internetowe które dobrze pozycjonują się w Google, zawsze służymy bezpłatnymi radami z zakresu marketingu internetowego (i nie tylko)
 

Chcesz dotrzeć do klientów którzy do tej pory byli dla Twojej firmy nieosiągalni ?

ROZPOCZNIJMY OD BUDOWY STRONY INTERNETOWEJ

 

Skontaktuj się z nami już dziś lub zostaw do siebie namiary a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić Twoje potrzeby oraz przedstawić ci optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu, po to aby Twoja firma mogła pozyskiwać jeszcze więcej klientów którzy byli dla Ciebie do tej pory niedostępni.

Budujemy strony w cenach dla small businessu a nie wielkich korporacji. Cena mile Cię zaskoczy tj i jakość stron które budujemy.

 
 
 
 

Budujemy strony internetowe na całym Świecie, w dowolnych językach

Budujemy strony internetowe także w krajach tj.

Niemcy - UK - Dania - Belgia - Holandia - Szwecja - Norwegia - Finlandia - Islandia - Francja - Austria - Australia - Szwajcaria - Luksemurg - Hiszpania - Hiszpania

oraz miastach tj.

Łomża - - Poznań- Gdańsk- Gdynia- Szczecin- Wrocław- Katowice- Białystok- Sochaczew- Warszawa - oraz każdych innych, kraj, miasto w którym prowadzisz firmę i chcesz uruchomić stronę internetową nie ma żadnego znaczenia - działamy wszędzie - 100% prac wykonujemy zdalnie przy minimalnym zaangażowaniu klienta !