Profesjonalna strona internetowa

Budowa stron internetowych dla firm z Łomży

  • profesjonalna strona internetowa w opłacie jednorazowej

  • strona w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych

  • profesjonalne zdjęcia na twoją stronę www

  • przyjazny w obsłudze panel strony internetowej

POZNAJ CENY

BEZPŁATNA WYCENA

Zadzwoń 506 130 673 lub napisz: info@netpoint.systems

Profesjonalne strony internetowe wykonywane dla naszych klientów

Wycena wykonania profesjonalnej strony internetowej jest trudna bez poznania dokładnie potrzeb klienta, rozpiętość wykonania stron www tego typu jest ogromna. Można skorzystać z predefiniowanych najbadziej typowych pakietów które mamy przygotowane do najbardziej typowych rozwiązań, natomiast każda firma ma swoją specyfikę i jeśli strona internetowa ma być wykonana profesjonalnie kluczowe jest dokładne określenie swoich potrzeb firmie wykonującej stronę internetową - więcej informacji - Ile kosztuje stworzenie strony internetowej ?

Dlaczego warto utworzyć profesjonalną stronę internetową ?

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ
Profesjonalna strona internetowa to też taka strona która jest cały czas dostępna, w internecie jest wiele stron www których dostępność pozostawia wiele do życzenia bo właściciel strony internetowej chciał zaoszczędzić parę zł na hostingu przez co traci potencjalnych klientów którzy nie mogą otworzyć jego strony internetowej, nasze strony internetowe umieszczone są na profesjonalnych bardzo szybkich hostingach aby minimalizować ryzyko niedostępności strony www. Podejrzanie tania strona internetowa może być także oprócz oczywistych wad tego typu stron umieszczona na powolnym hostingu - w takim przypadku taka inwestycja traci jakikolwiek sens.

OBNIŻAJ KOSZTY
Bazowanie w firmie na tradycyjnych materiałach reklamowych to nie kończące się koszty związane ze zmianami jakie zachodzą w firmie, w przypadku profesjonalnej strony internetowej obniżasz koszty ponieważ reklamujesz biznes za pomocą strony www a wszelkie zmiany które wprowadzasz w firmie, w swojej ofercie zmieniasz na swojej stronie www samodzielnie, za darmo, to ogromna oszczędność pieniędzy oraz szybkość działania.

Dlaczego strona internetowa jest ważna ?

NOWI KLIENCI
Profesjonalna strona internetowa ma jedno kluczowe zadanie, pozyskanie dla twojego biznesu klientów którzy do tej pory byli dla niej niedostępni, zadaniem profesjonalnej strony internetowej jest dotarcie do określonego targetu co możesz zrobić za pomocą czegoś takiego jak pozycjonowanie strony internetowej w Google czy konkurencyjnej do pozycjonowania techniki jak - reklama Google Ads, ponieważ to źródło ruchu osób które aktywnie tu i teraz poszukują usług firm tj. twoja.

EFEKTYWNOŚĆ
Zastanów się ile czasu każdego dnia twoi pracownicy i ty sam tracisz odbierając telefony od klientów i powtarzasz te same zdania, profesjonalna strona internetowa ma zautomatyzować ten proces i doskonale to robi, docierasz do klientów za pomocą reklamy i kierujesz ich bezpośrednio na stronę internetową twojej firmy na której będą te informacje które dziś przekazujesz ty i twoi pracownicy przez telefon. Dzięki temu pracownicy twoi będą w stanie zając się innymi czynnościami generującymi dochód w twojej firmie a rolę call center przejmie profesjonalna strona internetowa !

Nawet najprostsza strona typu one page będzie lepsza niż brak strony internetowej.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe w Polsce i za granicą w dowolnych językach.

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa ?

Trudno to wycenić bez określenia swoich oczekiwań, profesjonalna strona internetowa może kosztować 2000 zł, może kosztować też 20 000 zł, wszystko jest uzależnione od tego jak bardzo rozbudowany ma to być serwis. Dlatego najlepiej to skonsultować przekazując możliwie najwięcej informacji na temat jaką rolę ma pełnić strona internetowa czy będzie to strona wizytówka, czy może ma to być bardziej rozbudowany portal dający różnoraką interaktywność.

Dlaczego warto powierzyć budowę strony internetowej profesjonalistom ?

Budujemy profesjonalne strony internetowe od końca lat 90tych poprzedniego stulecia, w Polsce i zagranicą, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wysoką jakość oraz przystępne ceny budowy stron internetowych, profesjonalne materiały graficzne, najszybsze hostingi oraz domeny w przystępnych cenach.

Responsywność strony www - dziś profesjonalna strona www to taka która jest czytelna na wszystkich urządzeniach, pomimo tego wiele firm pobiera dodatkowe opłaty za tzw. wersję mobilną strony www, u nas strona internetowa jest także mobilna z założenia, otrzymujesz to w standardzie, bez opłat.

Prosta obsługa panelu strony www - wiele konkurencyjnych rozwiązań uzależnia od wykonawcy i płatności cyklicznych związanych z modyfikacją treści strony www, profesjonalna strona internetowa to taka która pozwala na wykonywanie tych czynności przez samego klienta, nasze strony internetowe spełniają te kryteria, masz graficzny panel w którym możesz sam modyfikować treści swojej strony www

Szybki hosting strony www i pełne wsparcie - profesjonalna strona www to także szybkość działania, nasze strony internetowe umieszczane są na najszybszych hostingach których ceny są akceptowalne, w ramach hostingu masz także bezpłatne pełne wsparcie techniczne związane ze swoją stroną internetową

Profesjonalna strona internetowa - Pytania i Odpowiedzi

Ile kosztuje profesjonalnie wykonana strona internetowa ?
To tak jak by zadać pytanie "ile kosztuje samochód" albo "ile kosztuje dom" - rozpiętość cenowa jest ogromna zależna od potrzeb. Profesjonalne strony internetowe to w najbardziej typowych przypadkach na ogół koszt mieszczący się w przedziale 2-3 tysięcy zł netto, choć są firmy które zaoferują ci nawet 5-10 krotnie wyższe stawki. Profesjonalna strona www nie musi tyle kosztować, warto zapytać z czego wynika niższa/wyższa cena zamiast skreślać firmę na starcie bo może się okazać że twoje wymagania nie pozwolą na to żeby stronę internetową zbudować za 2 tysiące zł, lecz równie dobrze może być też tak że na twoje potrzeby nie będzie konieczności wydawania kilkunastu tysięcy zł.
Jak długo trwa budowa profesjonalnej strony internetowej ?
Znów nasuwa się analogia do budowy domu, wszystko zależy od rozmiaru prac, zakresu, ilości danych ,funkcjonalności których wykonanie pochłania czas, profesjonalna strona internetowa wizytówka może powstać w ciągu kilku dni, natomiast profesjonalny serwis do obsługi klientów, z dużą dozą interaktywności może zając kilka tygodni lub miesięcy pracy.
Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej ?
Nie ma znaczenia czy chodzi o profesjonalną stronę internetową czy dowolną inną koszty są dwa. Pierwszy to koszt zakupu oraz odnawiania domeny - to kwoty od ok 100 - 300 zł rocznie zależnie od rozszerzenia domeny. Jeśli chodzi o hosting strony internetowej to jeśli zależy ci na tym aby to był szybki hosting musisz liczyć się z kwotami na poziomie minimum 500-600 zł rocznie
Jak wygląda proces budowy profesjonalnej strony internetowej ?
Na początku zapytamy cię o formę prowadzonej działalności, co oferujesz, w jakim regionie/regionach , zaproponujemy rozwiązanie. Zależnie od twojej decyzji przystępujemy do prac, rozpoczynając od rejestracji domeny, hostingu, poprosimy cię o teksty twojej oferty, dane teleadresowe, zdjęcia, wszystko co chcesz umieścić na tej stronie. Od tego momentu obserwujesz postępy w budowie swojej strony internetowej i zgłaszasz swoje uwagi które nanosimy na projekt. Finalizujemy budowę strony internetowej nagraniem na panelu twojej strony www filmu instruktażowego z obsługi i przekazujemy ci stronę w użytkowanie
Jakie cechy powinna mieć profesjonalna strona internetowa ?
Jakość, to nie może być byle jak wykonana strona www ze zdjęciami wykonanymi marnej jakości aparatem o konstrukcji która nie jest ergonomiczna, niedopasowana do urządzeń mobilnych. Profesjonalna strona internetowa to topowej jakości materiały graficzne, nowoczesny wygląd, funkcjonalność, doskonała ergonomia.
Co ci da firmowa strona internetowa ?
To dostęp do nowych klientów którzy szukają usług firm tj. twoja w internecie i to co chcą zobaczyć to strony internetowe firm które te usługi oferują po to aby mogły się zapoznać ze szczegółami ich oferty, cennikiem, danymi kontaktowymi. Bez strony internetowej nie uzyskasz dostępu do tych klientów.
Ile kosztuje strona internetowa ze sklepem ?
Oprócz profesjonalnych stron internetowych zajmujemy się także budową sklepów internetowych - ile kosztuje strona internetowa ze sklepem ?
Czy można stworzyć stronę internetową za darmo ?
Mit darmowej strony internetowej ma się nadal dobrze ,powienieneś wiedzieć że darmowa strona internetowa ma niewiele wspólnego z profesjonalizmem, zastanów się czy chcesz aby tak postrzegali twoją firmę potencjalni klienci - więcej na ten temat - Strona internetowa za darmo

SZUKASZ WYKONAWCY PROFESJONALNEJ STRONY INTERNETOWEJ ?

Chcesz dotrzeć do klientów którzy do tej pory byli dla Ciebie nie dostępni ?

Wykorzystaj formularz kontaktowy który jest na tej stronie, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną niezobowiązującą wycenę budowy profesjonalnej strony www, jeśli zastanawiasz się ile kosztuje profesjonalna strona internetowa cena - mile cię zaskoczy (:

BEZPŁATNA WYCENA

Zadzwoń 506 130 673 lub napisz: info@netpoint.systems