POZYCJONOWANIE

Strona internetowa bez reklamy jest niczym więcej niż wizytówką która nigdy nie opuszcza twojego portfela. Pomagamy firmom zaistnieć w internecie nie tylko budując ich strony internetowe ale także zajmując się ich reklamą

Masz już stronę internetową i szukasz kogoś kto ją wypozycjonuje, a może nie masz jeszcze strony i interesuje Cię kompleksowe rozwiązanie ?

Zajmujemy się i jednym i drugim, swoją uwagę niemal w 100% w konteście reklamy koncentrujemy wokół reklamy która jest najskuteczniejsza ponieważ trafia idealnie w target - czyli Google. Nie ma znaczenia w którym kraju prowadzisz firmę, zasady reklamy są identyczne w każdym kraju. Znamy ekosystem Google, zajmujemy się także reklamą stron internetowych w tym medium od bardzo dawna, także aktywnie promując w nim własny biznes, a to że czytasz tekst na tej stronie jest lepszym dowodem niż cokolwiek innego że jesteśmy w tym skuteczni (:

Potrzebujesz kogoś kto wykona dla Ciebie bezpłatną analizę zainteresowania twoimi usługami w określonym kraju, mieście, dzielnicy ?
Szukasz kogoś kto zajmie się skuteczną reklamą twoich usług w Google w twoim kraju tak aby ściągnąć na twoją stronę internetową ruch osób potencjalnie zainteresowanych twoimi usługami ?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego

DOWODY SKUTECZNOŚCI

To jedynie jeden przykład z niezliczonej liczby klientów których kampanie reklamowe prowadzimy, realne zrzuty ekranowe z realnych statystyk wyników które wypracowaliśmy.

NIE JESTEŚMY NAJTAŃSI NA RYNKU ALE JESTEŚMY BARDZO SKUTECZNI W POZYSKIWANIU WYSOKO STARGETOWANEGO RUCHU Z WYSZUKIWARKI GOOGLE - KTÓRE TO TARGETOWANIE WYKRACZA DALEKO POZA DOŚĆ SKROMNE MOŻLIWOŚCI NP. PLATFORM TJ FACEBOOK (:


JEŚLI

  • Interesuje cię pozyskanie do swojej strony internetowej wysoko stargetowanego ruchu (czyli osób które aktywnie poszukują usług które oferujesz)
  • Chcesz efektów które są od razu a nie po miesiącu, dwóch czy trzech ....
  • Zdajesz sobie sprawę z tego że pozyskanie takiego ruchu musi swoje kosztować

Nasza oferta jest dla Ciebie

Niestety "darmowe pozycjonowanie" to mrzonki - coś takiego nie istnieje. Można próbować robić to samemu ale pomyśl ile wart jest twój czas który poświęcisz na naukę, nieudane próby ile w tym czasie mógłbyś zarobić pieniędzy zajmując się tym w czym jesteś dobry ? (:

 

MASZ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI, CHCESZ POROZMAWIAĆ, POZNAĆ CENY ?

Zastanawiasz się nad uruchomieniem strony internetowej oraz jej skutecznej reklamy ?
Skontaktuj się z nami, zajmujemy się wszystkim kompleksowo od A-Z , działamy w całej EUROPIE od lat

 

MASZ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI, CHCESZ POROZMAWIAĆ, POZNAĆ CENY ?

Zastanawiasz się nad uruchomieniem strony internetowej oraz jej skutecznej reklamy ?
Skontaktuj się z nami, zajmujemy się wszystkim kompleksowo od A-Z , działamy w całej EUROPIE od lat