najlepsza strona internetowa jest nic nie warta jeśli będzie się wczytywać na urządzeniu twojego klienta przez 15 sekund ....
 

Jaki to jest "dobry hosting" ?

Taki który:

  • jest posadowiony na krzemowych dyskach SSD
  • nie ogranicza przepustowości łącza
  • nie narzuca ograniczeń związanych z czasem wykorzystania procesora
  • oferuje darmowy certyfikat SSL "Lets Encrypt"
  • kosztuje tyle na ile możesz sobie pozwolić (:
  • oferuje technologie REDIS/MEMCACHED

Dlaczego to jest tak ważne ?
Dlatego że klient który otwiera twoją stronę ma najczęściej bardzo krótki lont, czyli szybko się zniechęca /irytuje, strona na której wczytanie będzie musiał czekać dłużej niż kilka sekund wyczerpują jego cierpliwość on takie strony po prostu zamyka. Czy warto twoim zdaniem zaoszczędzić 100-200 zł rocznie i tracić potencjalne szanse na zarabianie tysięcy ,dziesiątek lub setek tysięcy zł rocznie ????

Policz to w głowie ile dla Ciebie wart jest jeden klient i ilu takich potencjalnych klientów mógłbyś stracić przez to że twoja strona internetowa zbyt wolno się wczytuje ?

To czysta kalkulacja, hosting który generuje ci potencjalne straty idące w tysiące czy dziesiątki tysięcy zł rocznie nie jest wart nic. Pozorna oszczędność sprawi że duża część budżetu reklamowego będzie przepalana a wydatki poniesione na cudowną stronę internetową będą niczym innym niż fanaberią.

Oferujemy bardzo szybkie hostingi pod strony internetowe, hostingi te jeśli zdecydujesz się u nas zbudować stronę są w bardzo promocyjnych cenach , w cenie strony masz rok takiego hostingu gratis, do tego certyfikat SSL oraz opiekę techniczną !