BUDUJEMY NOWOCZESNE I NIEDROGIE STRONY INTERNETOWE W DOWOLNYCH WERSJACH JĘZYKOWYCH

POBIERZ CENNIK NA MAILA

z cennikiem otrzymasz link do ponad 500 klikalnych wersji demonstracyjnych naszych stron z różnych branż, z pewnością coś wybierzesz (:

Budujemy strony internetowe w dowolnych językach w dobrych cenach, nowoczesny design, bezpłatne licencjonowane zdjęcia, hosting, wsparcie techniczne.

lub zadzwoń powołując się na kampanię Facebooka, otrzymasz gratis analizę rynku podając kraj w którym działasz oraz usługę którą wykonujesz +48 506 130 673

1STRONA INTERNETOWA W KAŻDYM JĘZYKU
Budujemy strony internetowe na różne rynki w dowolnych językach.
2NASZE STRONY SĄ PRZYJAZNE WYSZUKIWARKOM
Co oznacza że bardzo dobrze się pozycjonują. Mają wbudowany moduł do optymalizacji pod SEO dzięki czemu będziesz w stanie ją szybko wypromować w Google
3GRAFICZNY PANEL ADMINISTRACYJNY (czytaj dalej....)
Nasze strony internetowe mają graficzny panel administracyjny co oznacza że nie uzależnisz się od wykonawcy w zakresie późniejszej (płatnej) obsługi ponieważ teksty, zdjęcia zmodyfikujesz sobie na stronie internetowej samodzielnie. To duża oszczędność pieniędzy, zwróć też na to uwagę a nie tylko na koszt początkowy strony który może być bardzo niski a za tym mogą się kryć cykliczne koszty ukryte - u nas nie ma kosztów ukrytych.
4SSL (czytaj dalej....)
SSL to ni mniej ni więcej tylko szyfrowanie transmisji klient /serwer - wiem ... masło maślane dla przeciętnego śmiertelnika - dla większości ludzi to jest tzw kłódeczka w pasku przeglądarki i brak tzw wycia "że strona jest niebezpieczna" więc jeśli zapytasz czy nasz sklep internetowy to ma - odpowiedź brzmi tak - powiem więcej, u konkurencji za tę opcje zapłacisz ponad 100 zł extra - u nas masz to za darmo - co istotne - bezterminowo ponieważ certyfikaty SSL z reguly kosztują ok 100-120 zł rocznie - my dajemy naszym klientom w pakiecie hosting który nie dość że jest tańszy niż u konkurencji - to jeszcze daje bezpłatny certyfikat SSL - bezterminowo !!!
5RODO (czytaj dalej ....)
Rodo to nic innego jak zestaw regulacji opisujących to jak należy obchodzić się z danymi osobowymi. Nasze strony internetowe spełniają wszystkie niezbędne wymagania w tym zakresie.
6INTEGRACJA STRONY Z FACEBOOKIEM (czytaj dalej....)
Facebook to medium które zdominowało rynek, więc nie bez znaczenia jest łatwa integracja strony internetowej z Facebookiem. Decydując się na budowę strony internetowej u nas otrzymasz bezpłatną integrację z Facebookiem.
7ZINTEGROWANY BLOG (czytaj dalej....)
Blog to coś co w dzisiejszych czasach musi mieć każda strona internetowa której właściciel liczy na ruch z wyszukiwarki Google. Google karmi się treściami, jeśli mu tych treści (np. jakieś porady) nie dostarczysz ,możesz zapomnieć o ruchu z tej wyszukiwarki. Dobra wiadomość jest taka że każda nasza strona internetowa posiada zintegrowany BLOG za który nie musisz płacić, otrzymujesz to jako BONUS wybierając nasze usługi.
8FILM SZKOLENIOWY Z OBSŁUGI (czytaj dalej....)
Nie pozostawiamy nigdy klientów samych sobie po zakończonym projekcie. Nagrywamy film instruktażowy krok po kroku jak obsługiwać panel administracyjny strony, dodawać teksty, modyfikować, zmieniać zdjęcia itp.
9OPIEKA TECHNICZNA (czytaj dalej....)
Każda nasza strona jest objęta bezpłatną opieką techniczną.

POBIERZ CENNIK NA MAILA

z cennikiem otrzymasz link do ponad 500 klikalnych wersji demonstracyjnych naszych stron z różnych branż, z pewnością coś wybierzesz (:

Budujemy strony internetowe w dowolnych językach w dobrych cenach, nowoczesny design, bezpłatne licencjonowane zdjęcia, hosting, wsparcie techniczne.

lub zadzwoń powołując się na kampanię Facebooka, otrzymasz gratis analizę rynku podając kraj w którym działasz oraz usługę którą wykonujesz +48 506 130 673

NASZE WYBRANE REALIZACJE

Budujemy strony internetowe w całej Europie, także poza Europą w krajach tj Stany Zjednoczone, Kanada, czy Australia. Specjalizujemy się w tym od połowy lat 90tych.

WYBRANE OFICJALNE DOKUMENTY REFERENCJI


DLACZEGO MY ?


ponieważ nigdy nie uzależniamy Klientów od swoich usług, nasi Klienci zawsze mają wolną rękę, mogą swobodnie dysponować swoją stroną internetową, aktualizować samodzielnie na niej treści
nasi Klienci zawsze znają wszystkie koszty przed podjęciem z nami wspólpracy, wszystko jest 100% transparentne, bez niedomówień
zawsze dotrzymujemy terminów, jesteśmy także dostępni "po godzinach pracy" w nagłej potrzebie
budujemy nowoczesne strony internetowe które dobrze pozycjonują się w Google, zawsze służymy bezpłatnymi radami z zakresu marketingu internetowego (i nie tylko)
 

Chcesz dotrzeć do klientów którzy do tej pory byli dla Twojej firmy nieosiągalni ?

ROZPOCZNIJMY OD BUDOWY STRONY INTERNETOWEJ

 

Skontaktuj się z nami już dziś lub zostaw do siebie namiary a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić Twoje potrzeby oraz przedstawic ci wszystkie dostępne najbardziej korzystne dla Twojego biznesu opcje, po to aby Twoja firma mogła pozyskiwać jeszcze więcej klientów którzy byli dla niej do tej pory niedostępni.

 
 
 
 

Budujemy strony internetowe na całym Świecie, w dowolnych językach

Budujemy strony internetowe także w krajach tj.

Niemcy - UK - Dania - Belgia - Holandia - Szwecja - Norwegia - Finlandia - Islandia - Francja - Austria - Australia - Szwajcaria - Luksemurg - Hiszpania - Hiszpania

oraz miastach tj.

Łomża - - Poznań- Gdańsk- Gdynia- Szczecin- Wrocław- Katowice- Białystok- Sochaczew- Warszawa - oraz każdych innych, kraj, miasto w którym prowadzisz firmę i chcesz uruchomić stronę internetową nie ma żadnego znaczenia - działamy wszędzie - 100% prac wykonujemy zdalnie przy minimalnym zaangażowaniu klienta !