POBIERZ CENNIK NA MAILA


UPEWNIJ SIĘ ŻE NIE ZROBIŁEŚ LITERÓWKI W SWOIM ADRESIE EMAIL - INACZEJ NIE OTRZYMASZ CENNIKA BO NIE BĘDZIEMY SIĘ MIELI JAK Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ (:

1STRONA INTERNETOWA W KAŻDYM JĘZYKU
Budujemy strony internetowe na różne rynki w dowolnych językach.
2NASZE STRONY SĄ PRZYJAZNE WYSZUKIWARKOM
Co oznacza że bardzo dobrze się pozycjonują. Mają wbudowany moduł do optymalizacji pod SEO dzięki czemu będziesz w stanie ją szybko wypromować w Google
3GRAFICZNY PANEL ADMINISTRACYJNY (czytaj dalej....)
Nasze strony internetowe mają graficzny panel administracyjny co oznacza że nie uzależnisz się od wykonawcy w zakresie późniejszej (płatnej) obsługi ponieważ teksty, zdjęcia zmodyfikujesz sobie na stronie internetowej samodzielnie. To duża oszczędność pieniędzy, zwróć też na to uwagę a nie tylko na koszt początkowy strony który może być bardzo niski a za tym mogą się kryć cykliczne koszty ukryte - u nas nie ma kosztów ukrytych.
4SSL (czytaj dalej....)
SSL to ni mniej ni więcej tylko szyfrowanie transmisji klient /serwer - wiem ... masło maślane dla przeciętnego śmiertelnika - dla większości ludzi to jest tzw kłódeczka w pasku przeglądarki i brak tzw wycia "że strona jest niebezpieczna" więc jeśli zapytasz czy nasz sklep internetowy to ma - odpowiedź brzmi tak - powiem więcej, u konkurencji za tę opcje zapłacisz ponad 100 zł extra - u nas masz to za darmo - co istotne - bezterminowo ponieważ certyfikaty SSL z reguly kosztują ok 100-120 zł rocznie - my dajemy naszym klientom w pakiecie hosting który nie dość że jest tańszy niż u konkurencji - to jeszcze daje bezpłatny certyfikat SSL - bezterminowo !!!
5RODO (czytaj dalej ....)
Rodo to nic innego jak zestaw regulacji opisujących to jak należy obchodzić się z danymi osobowymi. Nasze strony internetowe spełniają wszystkie niezbędne wymagania w tym zakresie.
6INTEGRACJA STRONY Z FACEBOOKIEM (czytaj dalej....)
Facebook to medium które zdominowało rynek, więc nie bez znaczenia jest łatwa integracja strony internetowej z Facebookiem. Decydując się na budowę strony internetowej u nas otrzymasz bezpłatną integrację z Facebookiem.
7ZINTEGROWANY BLOG (czytaj dalej....)
Blog to coś co w dzisiejszych czasach musi mieć każda strona internetowa której właściciel liczy na ruch z wyszukiwarki Google. Google karmi się treściami, jeśli mu tych treści (np. jakieś porady) nie dostarczysz ,możesz zapomnieć o ruchu z tej wyszukiwarki. Dobra wiadomość jest taka że każda nasza strona internetowa posiada zintegrowany BLOG za który nie musisz płacić, otrzymujesz to jako BONUS wybierając nasze usługi.
8FILM SZKOLENIOWY Z OBSŁUGI (czytaj dalej....)
Nie pozostawiamy nigdy klientów samych sobie po zakończonym projekcie. Nagrywamy film instruktażowy krok po kroku jak obsługiwać panel administracyjny strony, dodawać teksty, modyfikować, zmieniać zdjęcia itp.
9OPIEKA TECHNICZNA (czytaj dalej....)
Każda nasza strona jest objęta bezpłatną opieką techniczną.
 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY BUDOWĄ STRONY INTERNETOWEJ ?
POZNANIEM KOSZTÓW JEJ BUDOWY ?

Wpisz w polu poniżej swój adres e-mail na który przyjdzie cennik oraz link do naszej strony z setkami wzorów z różnych branż (w pełni klikalnych stron DEMONSTRACYJNYCH) .Budujemy strony internetowe na całym Świecie w dowolnych językach.


UPEWNIJ SIĘ ŻE NIE ZROBIŁEŚ LITERÓWKI W SWOIM ADRESIE EMAIL - INACZEJ NIE OTRZYMASZ CENNIKA BO NIE BĘDZIEMY SIĘ MIELI JAK Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ (:

NASZE WYBRANE REALIZACJE

Budujemy strony internetowe w całej Europie, także poza Europą w krajach tj Stany Zjednoczone, Kanada, czy Australia. Specjalizujemy się w tym od połowy lat 90tych.
 

REFERENCJE

Większość firm wstawia w miejscu "referencji" napisany przez siebie najczęściej tekst, u nas masz skany oficjalnych dokumentów referencji podpisane przez właścicieli firm a w przypadku BOWIM S.A. przez prezesa zarządu spółki ,wiarygodność tych dokumentów można sprawdzić

NASZE STRONY INTERNETOWE TO EFEKTOWNY DESIGN I ŁATWOŚĆ POZYCJONOWANIA W WYSZUKIWARKACH


  • Strona internetowa przyjazna wyszukiwarkom
  • Zintegrowany wygodny panel administracyjny który sprawi że modyfikacja tekstów czy zdjęć to czysta przyjemność
  • Strona internetowa którą dla ciebie zbudujemy będzie także posiadała zintegrowanego BLOGa co ma wpływ na pozycjonowanie w Google
  • Hosting z opieką techniczną w standardzie
  • Integracja strony internetowej z Facebookiem to u nas także standard
  • Przystępne ceny sprawiają że każdy może liczyć na stronę internetową na miarę swojego budżetu
 

POBIERZ CENNIK NA MAILA


UPEWNIJ SIĘ ŻE NIE ZROBIŁEŚ LITERÓWKI W SWOIM ADRESIE EMAIL - INACZEJ NIE OTRZYMASZ CENNIKA BO NIE BĘDZIEMY SIĘ MIELI JAK Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ (:

 

POBIERZ CENNIK NA MAILA

 


UPEWNIJ SIĘ ŻE NIE ZROBIŁEŚ LITERÓWKI W SWOIM ADRESIE EMAIL - INACZEJ NIE OTRZYMASZ CENNIKA BO NIE BĘDZIEMY SIĘ MIELI JAK Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ (:

 

REKLAMA INTERNETOWA

Strona internetowa bez reklamy jest niczym więcej niż wizytówką która nigdy nie opuszcza twojego portfela. Pomagamy firmom zaistnieć w internecie nie tylko budując ich strony internetowe ale także zajmując się ich reklamą

Masz już stronę internetową i szukasz kogoś kto ją rozreklamuje, a może nie masz jeszcze strony i interesuje Cię kompleksowe rozwiązanie ?

Zajmujemy się i jednym i drugim, swoją uwagę niemal w 100% w konteście reklamy koncentrujemy wokół reklamy która jest najskuteczniejsza ponieważ trafia idealnie w target - czyli Google. Nie ma znaczenia w którym kraju prowadzisz firmę, zasady reklamy są identyczne w każdym kraju. Znamy ekosystem Google, zajmujemy się także reklamą stron internetowych w tym medium od bardzo dawna, także aktywnie promując w nim własny biznes, a to że czytasz tekst na tej stronie jest lepszym dowodem niż cokolwiek innego że jesteśmy w tym skuteczni (:

Potrzebujesz kogoś kto wykona dla Ciebie bezpłatną analizę zainteresowania twoimi usługami w określonym kraju, mieście, dzielnicy ?
Szukasz kogoś kto zajmie się skuteczną reklamą twoich usług w Google w twoim kraju tak aby ściągnąć na twoją stronę internetową ruch osób potencjalnie zainteresowanych twoimi usługami ?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego

DOWODY SKUTECZNOŚCI

To jedynie jeden przykład z niezliczonej liczby klientów których kampanie reklamowe prowadzimy, realne zrzuty ekranowe z realnych statystyk wyników które wypracowaliśmy.

JEŚLI CHODZI O REKLAMĘ INTERNETOWĄ TO NIE JESTEŚMY NAJTAŃSI NA RYNKU ALE JESTEŚMY BARDZO SKUTECZNI W POZYSKIWANIU WYSOKO STARGETOWANEGO RUCHU Z WYSZUKIWARKI GOOGLE - KTÓRE TO TARGETOWANIE WYKRACZA DALEKO POZA DOŚĆ SKROMNE MOŻLIWOŚCI NP. PLATFORM TJ FACEBOOK (:


JEŚLI INTERESUJE CIĘ

  • Pozyskiwanie wysoko stargetowanego ruchu (czyli osób które aktywnie poszukują usług które oferujesz)
  • Efektów które są od razu a nie po miesiącu, dwóch czy trzech ....
  • Zdajesz sobie sprawę z tego że pozyskanie takiego ruchu musi swoje kosztować

Nasza oferta jest dla Ciebie

MASZ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI, CHCESZ POROZMAWIAĆ, POZNAĆ CENY ?

Zastanawiasz się nad uruchomieniem strony internetowej oraz jej skutecznej reklamy ?
Skontaktuj się z nami, zajmujemy się wszystkim kompleksowo od A-Z , działamy w całej EUROPIE od lat

MASZ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI, CHCESZ POROZMAWIAĆ, POZNAĆ CENY ?

Zastanawiasz się nad uruchomieniem strony internetowej oraz jej skutecznej reklamy ?
Skontaktuj się z nami, zajmujemy się wszystkim kompleksowo od A-Z , działamy w całej EUROPIE od lat